Fanklub powstał przede wszystkim po to, byśmy my kibice, mogli spotykać się w fantastycznym gronie. Wspólne wyjazdy na mecze i spotkanie gwiazd Die Roten to dla niejednego członka grupy spełnienie najskrytszych marzeń.

Fakt, że jesteśmy oficjalnym fanklubem zarejestrowanym przez FC Bayern München sprawia, że mamy dostęp do biletów na spotkania Bundesligi i Ligi Mistrzów - dzięki temu jesteśmy w stanie organizować wyjazdy na mecze FC Bayern. Pierwszy taki wyjazd odbyliśmy zaledwie kilka dni od założenia fanklubu. Wówczas zorganizowaliśmy wyjazd na prezentację drużyny na Allianz Arena, byliśmy także na paru meczach, np.: Puchar Niemiec (FC Bayern – Augsburg) i Liga Mistrzów (FC Bayern – Anderlecht, FC Bayern – Celtic). Dzięki naszym możliwościom takich wyjazdów może być znacznie więcej i mamy zamiar to realizować.

Oprócz wspólnych wyjazdów spotykamy się również przy wspólnym oglądaniu meczów. To także czas do wspólnej zabawy i pobycia ze sobą - wszyscy w klubie czujemy się jak jedna wielka rodzina!

Jakie mamy plany na przyszłość? Mamy zamiar dalej się rozwijać: nawiązywać kontakty z piłkarzami FC Bayern, organizować różnego rodzaju imprezy, spotykać się z młodzieżą i wiele, wiele innych! Jeśli chcesz uczestniczyć w tworzeniu historii naszego fanklubu – dołącz do nas, zapraszamy! To dzięki Wam Drodzy Członkowie i Kibice mamy zapał, chęć i motywację do działania. Czekamy na Ciebie!

Na górę