Stowarzyszenie Silesia Die Roten Fans Official FC Bayern fan club
 

Fanklub został założony 20 lipca 2016r. przez Krzysztofa Popek, obecnego prezesa stowarzyszenia i fanklubu. Inicjatywa powstała z myślą, by zrzeszać kibiców Dumy Bawarii z całego Śląska. Nasza grupa na chwilę obecną liczy prawie osiemdziesięciu członków i dalej poszukujemy nowych kibiców i sympatyków FC Bayern. Mamy zamiar stale się rozszerzać i powiększać naszą kibicowską familię! Działamy jako oficjalny fanklub FC BAYERN MÜNCHEN pod numerem identyfikacyjnym 99906076 (sprawdź nas - wpisz nazwę fanklubu oraz kraj Poland).Fanklub powstał przede wszystkim po to, byśmy my kibice, mogli spotykać się w fantastycznym gronie. Wspólne wyjazdy na mecze i spotkanie gwiazd Die Roten to dla niejednego członka grupy spełnienie najskrytszych marzeń. Fakt, że jesteśmy oficjalnym fanklubem zarejestrowanym przez FC Bayern München sprawia, że mamy dostęp do biletów na spotkania Bundesligi i Ligi Mistrzów - dzięki temu jesteśmy w stanie organizować wyjazdy na mecze FC Bayern. Pierwszy taki wyjazd odbyliśmy zaledwie kilka dni od założenia fanklubu. Wówczas zorganizowaliśmy wyjazd na prezentację drużyny na Allianz Arena, byliśmy także na paru meczach, np.: Puchar Niemiec (FC Bayern – Augsburg) i Liga Mistrzów (FC Bayern – Anderlecht, FC Bayern – Celtic). Dzięki naszym możliwościom takich wyjazdów może być znacznie więcej i mamy zamiar to realizować. Oprócz wspólnych wyjazdów spotykamy się również przy wspólnym oglądaniu meczów. To także czas do wspólnej zabawy i pobycia ze sobą - wszyscy w klubie czujemy się jak jedna wielka rodzina! Jakie mamy plany na przyszłość? Mamy zamiar dalej się rozwijać: nawiązywać kontakty z piłkarzami FC Bayern, organizować różnego rodzaju imprezy, spotykać się z młodzieżą i wiele, wiele innych! Jeśli chcesz uczestniczyć w tworzeniu historii naszego fanklubu – dołącz do nas, zapraszamy! To dzięki Wam Drodzy Członkowie i Kibice mamy zapał, chęć i motywację do działania. Czekamy na Ciebie!


Zapraszamy również nasz fanpage na FB: @Silesia.Die.Roten.Fans.Official.FC.Bayern.fan.club

 

Nasze zadania

Fanklub powstał z myślą aby zrzeszać kibiców Dumy Bawarii z całego śląska. Fanklub na chwilę obecną posiada prawie osiemdziesięciu członków i dalej poszukujemy nowych kibiców i sympatyków FC Bayern aby móc się rozrastać i powiększać tą naszą familię.

Nasza wizja

Chcemy by nasz fanklub był jak jedna wielka rodzina. Mamy zamiar dalej się rozwijać, nawiązywać kontakty z piłkarzami FC Bayern, robić różnego rodzaju imprezy, spotykać się z młodzieżą.

Nasze cele

Aby zintegrować kibiców klubu FC Bayern München organizujemy wyjazdy oraz wspólne spotkania przy oglądaniu meczów. Propagujemy dobre imię i dbamy o tradycje klubu FC Bayern München.

Na górę