Udostępnij:

26.10.2016 DFB POKAL Bayern vs Augsburg.
Pierwszy wspólny wyjazd na mecz Bayernu z Augsburgiem!!

Startujemy z Jastrzębia Zdroju o 1.30 w liczbie 19-stu osób. Dzięki śpiewom, wspólnym dyskusjom i świetnej atmosferze, trasa zleciała nam szybko i przyjemnie.

Pierwszym punktem naszego zwiedzania był Olympiastadion - dla wszystkich kibiców i piłkarzy wieloletnia twierdza Bayernu.

Następnie wybraliśmy się na zwiedzanie muzeum koncernu BMW oraz wieży obserwacyjnej, z której było widać piękną panoramę miasta.

Chwilę potem udaliśmy się na Allianz Arenę, by podziwiać ten najnowszy i nieprzerwanie od 2005 r. najpiękniejszy stadion na świecie - stadion naszej ukochanej drużyny! Jedni udali się zwiedzać równie piękne muzeum z całą historią Bayernu, zwane "FC Bayern Erlebniswelt”, drudzy odwiedzili Fanshop, a jeszcze inni robili pamiątkowe zdjęcia.

Wszyscy spotkaliśmy się przed bramkami Allianz o 18.30, by wejść na stadion i zaliczyć najważniejszy cel naszej wyprawy do Monachium - mecz Bayernu z Augsburgiem.

Mecz obejrzeliśmy razem z naszymi przyjaciółmi z północy "Gwiazda Południa Koszalin Polska Official FC Bayern fan club". Atmosfera na trybunach przez całe 90 minut była fantastyczna, doping dla naszej drużyny dał zwycięstwo (3:1) oraz awans do kolejnej rundy DFB POKAL!!!

Po meczu wszyscy szczęśliwi udaliśmy się do busa, by powrócić do Jastrzębia-Zdroju.  To był zdecydowanie jeden z tych dni, który  na długo zostanie w naszej pamięci i zrobimy wszystko, by móc go znów powtórzyć!!!

 

Na górę