Udostępnij:

09.12.2017 Spotkanie wigilijne

9 grudnia członkowie fanklubu wraz ze swoimi rodzinami spotkali się, by móc wspólnie spędzić chwile w miłej, bożonarodzeniowej atmosferze. W udekorowanej sali znalazła się duża choinka, którą udekorowano akcentami naszej Dumy Bawarii, zaś pięknie nakryte stoły oddawały atmosferę spotkania.

Oczywiście termin ten został wybrany również ze względu na wspólne oglądanie meczu wyjazdowego naszej drużyny z Frankfurtem.
Przed meczem z Eintrachtem, dziennikarz Tygodnika Piłka Nożna oraz ekspert Bundesligi w telewizji ELEVEN SPORTS - Tomasz Urban skierował kilka słów do wszystkich osób, które przybyły na spotkanie. Dziękujemy bardzo za wszystkie miłe słowa skierowane w naszą stronę!

Obejrzeliśmy skromne zwycięstwo Bayernu, po części meczowej wysłuchaliśmy życzeń świątecznych naszego Zarządu. Pojawił się także Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom oraz członkom fanklubu prezenty. Były to chwile pełne magii, uroku i radości.

Potem zaś nastał czas biesiadowania, konsumpcji i chwila wspomnień, a także chwila dotycząca planów na następny rok. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i atmosferę. Miło było spotkać się w ten przedświątecznym czasie.

Życzymy wszystkim spokojnych i radosnych Świąt. Bądźcie szczęśliwi i radośni w gronie najważniejszych Wam osób. Przeżyjcie ten Bożonarodzeniowy czas najpiękniej jak to będzie możliwe.

 

Na górę