Przedstawiciele Stowarzyszenia

Zarząd

Krzysztof Popek

Krzysztof Popek

Prezes

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Miodek

Krzysztof Miodek

Wiceprezes

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedstawiciele Stowarzyszenia

Członkowie funkcyjni

Monika Popek

Monika Popek

Skarbnik

Rozliczenia finansowe

Marcin Twardzik

Marcin Twardzik

Moderator FB fanpage

Redagowanie FanPage'a na Facebooku

Rafał Kornas

Rafał Kornas

Moderator FB fanpage

Redagowanie FanPage'a na Facebooku

Krzysztof Trzeciak

Krzysztof Trzeciak

Webmaster fcbsilesia.pl

Administrator strony internetowej


Stowarzyszenie SILESIA DIE ROTEN FANS OFFICIAL FC BAYERN FAN CLUB wpisane do rejestru FC BAYERN MÜNCHEN jako oficjalny fanklub pod numerem identyfikacyjnym 99906076.

Wszyscy zarejestrowani członkowie:

Lp. Członek Miasto
1. B. Robert Zabrze
2. D. Daniel Toruń
3. G. Mateusz Bielsko-Biała
5. G. Łukasz Jastrzębie-Zdrój
6. H. Mateusz Leszno
7. H. Tomasz Drogomyśl
8. J. Rafał Żory
9. K. Rafał Rybnik
10. K. Ryszard Radlin
11. K. Marek Przezchlebie
12. K. Dawid Racibórz
13. K. Rafał Czarków
14. K. Łukasz Bytom
15. L. Agnieszka Jastrzębie-Zdrój
16. L. Jacek Jastrzębie-Zdrój
17. M. Tomasz Syrynia
18. M. Marcin Warszowice
19. M. Krzysztof Wodzisław Śląski
20. M. Marzena Wodzisław Śląski
21. M. Dorota Jastrzębie-Zdrój
22. M. Artur Jastrzębie-Zdrój
23. M. Wojciech Czerwionka-Leszczyny
24. N. Mariusz Tworóg
25. O. Przemysław Veghel (NL)
26. P. Paweł Racibórz
27. P. Krzysztof Jastrzębie-Zdrój
28. P. Monika Jastrzębie-Zdrój
29. S. Łukasz Siemianowice Śląskie
30. S. Łukasz Ujazd
31. S. Jessica Zabrze
32. S. Grzegorz Wieszowa
33. S. Piotr Chorzów
34. S. Marcin Rybnik
35. S. Przemysław Tarnowskie Góry
36. T. Krzysztof Jastrzębie-Zdrój
37. T. Marek Świętochłowice
38. T. Marcin Gołkowice
39. W. Leszek Pszów
40. W. Bogusław Wodzisław Śląski
41. Z. Mariusz Rybnik
42. H. Jerzy Racibórz
43. W. Mateusz Nakło Śląskie
44. R. Mateusz Bytom
45. B. Mariusz Głogówek
46. W. Mateusz Bielsko-Biała
47. Ś. Kamil Tarnowskie Góry
48. B. Michał Dąbrowa Górnicza
49. H. Damian Przezchlebie
50. M. Mateusz Mikołów
51. M. Paweł Dąbrowa Górnicza
52. C. Ariel Nędza
53. H. Artur Bytom
54. H. Adrian Zabrze
55. Sz. Artur Ruda Śląska
56. Ch. Przemysław Piekary Śląskie
57. P. Dawid Bytom
Na górę