Udostępnij:

31.03.2018 Der Klassiker, czyli FC Bayern München vs Borussia Dortmund

Za nami już kolejne spotkanie naszego Fanklubu. Jednak o tyle bardziej wyjątkowe, że DER KLASSIKER przypadło w tym roku w Wielką Sobotę! Mimo przygotowań do Świąt Wielkanocnych spotkaliśmy się w naprawdę zacnym gronie (ok 50 osób) by dopingować nasz kochany BAYERN. Oczywiście kilku fanów BVB zaszczyciło nas swoją obecnością.

Punktualnie o 16:00 zaczęliśmy spotkanie by po kilku sprawach organizacyjnych przejść do testu wiedzy o FCB Mimo wysokiego poziomu, aż 4 uczestników odpowiedziało poprawnie na wszystkie pytania!!! (Jerzy Halfar, Łukasz Sobel, Robert Piernikarczyk, Grzegorz Skupniewski). Następnie w konkursie rzutów karnych po zażartym pojedynku zwyciężył Jurek Halfar jednak przez system Var (piłka przy strzale była źle ustawiona na linii ;) ) główna nagroda przypadła Robertowi Piernikarczykowi (kolejne już starcie tych dwóch Panów na szczycie).

Po rozdaniu nagród ufundowanych przez FC BAYERN MÜNCHEN przed pierwszym gwizdkiem w meczu przyszła pora na specjalnych gości z TVS SILESIA którzy postanowili (i tu wielkie podziękowania w ich stronę) nakręcić o nas, śląskich Bayernoholikach reportaż!!!Następnie Bawarczycy już na murawie dopełnili formalność i ku naszej uciesze rozbili Żółto-Czarnych aż 6:0 (nikt z uczestników nie wytypował poprawnie wyniku). Piękniejszego finału wieczoru i samego spotkania chyba lepiej nie można było sobie wymarzyć.

Wielkie podziękowania dla wszystkich za tak liczne przybycie i wspaniałą atmosferę! Oby jak najwięcej tak fantastycznych spotkań w tak licznym i doborowym gronie.


 

Na górę